во ,

Пијан човек излегува од женскиот тоалет…

Реклама

Пијан човек излегува од женскиот тоалет.

Возбудена, една дама му вели:

– Вие, господине, сте пијани…

– А вие, госпоѓо, сте грди. Само утре наутро, кога ќе се разбудам, јас ќе бидам трезен.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Згодна девојка го прашува продавачот…

Таткото ја повикал ќерката и ѝ соопштил…