во ,

Погледнете ја палатата на шини од 350 милиони долари

Супер Маица, Супер Цена

Популарниот француски дизајнер Тјери Гаген претставил концепт на ултралуксузен панорамски воз (G Train), со должина од 400 метри.

Што мислиш?

14 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога Бог го создал магарето му рекол…

Милијардерите први летаат во вселената: Ќе ја имаат ли таа можност некогаш и „обичните смртници“?