во ,

По два месеци брак, Црногорка побарала развод…

Реклама

По два месеци брак, Црногорка побарала развод. Тие одат на бракоразводен суд каде што Црногорката објаснува на судијата:

– Два месеци сме во брак, а овој тука ни да ме допре! Се трудам, облекувам секси долна облека, се мачкам со масло, што сè не пробав…

Судијата го гледа Црногорецот и го прашува:

– Што имаш да кажеш на ова?

А Црногорецот одговара:

– Господине судија, верувајте не знаев дека е толку итно!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Доаѓа министерот за полиција во село по дојава дека некој на нива посадил марихуана…

Баба и дедо играат карти, кога на половина игра бабата ги фрла картите и вели…