во

Прво треба да ги допреш сите дна…

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да играм и јас?


Ај убавите одете лево, а паметните десно!