во , ,

Разговараат две баби, па првата вели…

Реклама

Разговараат две баби, па првата вели:

– Сестро слатка, гледаш ли колкава е криза?

– Да, да – одговара втората – баш малку пред да излезам од зградата, видов тројца момци како пушат една иста цигара!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Драга, што има за ручек…

Мајката го шиша синот, а тој се противи и вика…