во ,

Разговараат две жени. Ти уствари колку години имаше…

Реклама

Разговараат две жени.

– Ти уствари колку години имаше?

– 25!

– Е ај не ме заебавај, лани ми кажа исто дека имаш 25!

– Е јас не сум од оние кои еднаш велат едно, после друго!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тарзан целиот свој живот го минал во џунглата и немал поим што е тоа секс. Еден ден Џејн решила да му даде неколку часови сексуално воспитување…

Разговараат две русокоси, и едната и вели на другата: Ајде со ракета да одиме на сонцето…