во ,

Седи Мујо на WC школката, се напнува и вика…

Реклама

Седи Мујо на WC школката, се напнува и вика:

– УУУУ, МММММ, УФФФФ!

Одеднаш снемува струја и Мујо почнува да се дере:

– ААААА! Помош! ААААА!!

Фата исплашена доаѓа до WC со свеќа и го прашува:

– Мујо, срце, што ти е, зошто се дереш?

Мујо и одговара:

– Уф, добро е, а јас мислев ми испаднаа очите!!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Момче во такси јаде чоколадо и таксистот му вели…

Еден ден, доаѓа ќерката кај татко ѝ да бара благослов за венчавка…