во ,

Се договараат три пријатели за одење во стриптиз клуб…

Реклама

Се договараат три пријатели за одење во стриптиз клуб.

Едниот вели дека може, вториот одговара потврдно, а третиот вели дека само да ја праша жената и ќе им се јави за десет минути.

Го нема еден час, и на крајот се јавува и вели:

– Ма дечки, кој ја шиша неа, слободно вие одете!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Твитови од луѓе кои имаа посебен ден на работа

Застанува сообраќаец брачен пар…