во ,

Сине, каде си, единаесет и пол е, а утре си на училиште!

Мајката загрижена му се јавува на синот-тинејџер:

– Сине, каде си, единаесет и пол е, а утре си на училиште!


– Мамо, немој да се лутиш, но јас сум во еден стриптиз бар.

– Гледаш ли нешто што не треба да гледаш?

– Да!

– Што?

– Тато…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Почитувани патници, ова е првиот лет во историјата на човештвото, целосно управуван од компјутерски систем…

Од денес сакам плата од 1000 евра и три слободни дена неделно!