во ,

Синот на мафијашот доаѓа од училиште…

Реклама

Синот на мафијашот доаѓа од училиште.

Таткото го прашува:

– И, како беше денес на училиште?

Синот:

– Стари, ме испитуваа цело време, но не се грижи, јас не кажав ни збор.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што е тоа шлаканица…

Влегува еден човек во продавница за миленичиња и му вели на продавачот…