во ,

Синот се спремил за излегување во град и прашува…

Реклама

Синот се спремил за излегување во град и прашува:

– Тато, имаш ли пари?

Таткото му одговара:

– Имам, не се секирај ти за мене.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајката луто му вели на синот…

Полицаец застанува човек и му вели…