во ,

Со помош на АИ технологијата, објавена последната песна на Тоше Проески: „Кажу да време лечи све“

Реклама

“Кажу да време, време лечи све, ал шта ми врeди вечност без тебе”…се стиховите од рефренот на последната отпеана песна од нашата единствена и најголема македонска музичка ѕвезда Тоше Проески.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ааа вие сте станале на погрешната страна од креветот – му вели таа…

Учевме еден збор со три букви….