во ,

Со талентите им пркосат на законите на физиката – луѓето навистина можат да направат сè што ќе посакаат

Овие луѓе се вистински доказ дека човечкиот талент не познава граници – погледнете ги овие подвизи.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Брат, запознав една многу јака плавуша, ама немам терен. Ќе ми го дадеш ли клучот од гарсоњерата?

34 Случајни фотографии со совршен тајминг