во ,

Тато, не одам во школо веќе. Ќе станам гатач…

Тато, не одам во школо веќе. Ќе станам гатач.

– Де дојди малку наваму.

– Не сакам. Ќе ме тепаш.

– Си имал дарба да ти ебам мамата.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдобрите филмови и серии кои треба да ги гледате во декември на Netflix

Зошто сите се кладат во Милка?