во ,

Урнебесен “Boom Boom Balloon ” предизвик со Марко и Лара

Денес на менито имаме смешен “Boom Boom Balloon” предизвик со Марко и Лара. Играта се состои во тоа што секој учесник фрла коцка и мора да турка стапчиња во балонот сè додека не пукне. Кој ќе го пукне балонот, губи!

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто си тажен бе комшија?

Трпе работел во мртовечница и една вечер и звони на мобилен на Трпана…