во ,

Ќе ви побуди носталгија: Трејлер за новиот филм со Том и Џери

Компанијата Warner Bros. сними филм во кој ги враќа на филмското платно едни од омилените ликови од цртаните – Том и Џери. Овојпат, нивните авантури продолжуваат во Њујорк.

Во официјалниот трејлер, Џери си наоѓа дом во луксузен хотел, каде е планирано да се одржи „свадбата на векот“. Сакајќи да се ослободи од глушецот, менаџерот на хотелот најмува помошник во „ловењето“, кој всушност не е никој друг, туку Том.

Видео:

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Фрази што ги кажуваат речиси сите кога немаат тема за разговор

46 Тетоважи кои задолжително треба да ги погледнете пред да се тетовирате