во ,

10 Модни грешки кои можат да направат да изгледаме постари

Клучот за бескрајна убавина и вечна младост е начинот на живот. Исто така, облеката може да стане магично стапче. Со нивна помош можете да го освежите вашиот изглед. Сепак, може да додаде неколку години и на вашата возраст. Би сакале да ви кажеме кои грешки треба да ги избегнувате доколку сакате да изгледате младо и кул.

Старомодни чевли

Реклама

Облека со цветни принтови

Премногу голи

Искинати фармерки

Покривање на вратот

Очила без раб

Долна облека без рабови

Капри панталони


Класичен начин на носење бисери

Не носење ремен


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 Духовити деца кои ги надмудрија сите и го победија системот

Топ 10 најскапи изгледи на црвениот тепих од кои ни падна вилицата до подот