во

10+ Ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Реклама

Умерено вежбање неколку пати неделно може да биде одговорот за одржување на вашиот ум остар како што напредува вашата возраст, особено ако имате над 50 години. Меѓутоа, во светот на славните, се чини дека многумина одат на друго ниво и посветуваат подолго време на работата на својата кондиција. Резултатите се зачудувачки, па дури и инспиративни за оние кои можеби бараат да почнат да вежбаат малку повеќе.

Џенифер Лопез

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Двејн Џонсон

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Марк Волберг

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Деми Мур

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Салма Хајек

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Џош Бролин

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Елизабет Харли

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Шемар Мур

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Синди Крафорд

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Шерон Стоун

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Тери Крус

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма

Хали Бери

10+ ѕвезди над 50 кои се одржуваат во врвна форма


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како изгледаат 17 познати личности кога би имале поинаков стил

Ријана ги сподели своите фотографии за да ја покаже убавината на мајчинството