во ,

16 Познати мажи кои изгледаат се подобро со текот на годините

Кристијано Роналдо

Роберт Патисон

Јан Сомерхолдер

Принцот Хари

Зак Ефрон

Jејсон Момоа

Дејвид Бекам

Хенри Кавил

Джуд Лоу

Бен Афлек

Akeејк Гиленхал

Кристијан Бејл

Даниел Крег

Бенедикт Камбербач

Лијам Хемсворт

Мајкл Фасбендер

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Урнебесни стрипчиња креирани во само еден фрејм кои ќе ве насмеат до солзи

10 Слики кои ќе треба да ги погледнете два пати за да разберете што всушност има на нив