во , ,

17 Ситуации што може да ги видите само на јавни места

Јавните простори можат да бидат место каде што се случуваат смешни и неочекувани ситуации. Без разлика дали е забавна грешка или духовита забелешка, овие моменти можат да обезбедат многу потребна пауза од монотонијата на секојдневниот живот. Тука, можете да ги најдете некои од овие ситуации, и вељам дека ќе ви го направат денот.

1. “Заземи став!”

2. “Кога Назгул залутал.”

Реклама

3. “Обожувам сите се насмеани.”

4. Добредојдовте во филмот.

5. Можеби изгубил нешто.

6. Избра погрешен пат.

7. Чук-чук

8. “Тие ќе се намократ!”

9. “Сосед од различен универзум.”

10. Банана автомобил

11. “Лубител на живина”

12. Можеби не му се допаднале шпагетите.

13. “Се чувствував екстра безбедно на патот денес.”

14. “Толку многу прашања.”

15. Чувар на возот

16. Само еден нормален ден

17. „Од тука го чувствувам мирисот на пачули“.


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Познати личности кои изгледаат толку слично, што би можеле да бидат поврзани на некој начин

Кристијано Роналдо ја откри вистинската причина зошто сè уште живее со својата мајка