во , ,

18 Хотели кои сакаа да се истакнат. И го направија тоа брилијантно

Во далечните земји бараме нови искуства: бараме да ја видиме убавината на природата, да пробаме нова кујна или едноставно да се опуштиме. Но, понекогаш овие идеи може да се реализираат без да го напуштиме хотелот каде што сме сместени. Ако никогаш не сте виделе саќе, не грижете се: некои хотели во Турција ќе Ве послужат со појадок. А ако отсекогаш сте сонувале да ја поминете ноќта на отворено, тогаш еден од хотелите во Јордан ќе ви ја пружи оваа можност.

Пити од мед се служат за појадок во хотел во Истанбул

Секој ден ми носат нова ролна тоалетна хартија во соба, дури и ако не сум ја потрошил претходната.

Реклама

Хотелот има телефон кој можете да го користите додека престојувате таму.

„Нашето „романтично“ место“

„Наместо балкон, мојата хотелска соба има внатрешен двор“

„Мојата соба има поглед на 2 хелиодроми во исто време“

Ако погледнете внимателно, можете да видите необична фигура на овој ѕид.

„Останав во хотел со вистински воз внатре. Купетата во него се простории за предстојување“

„Побарав слика од Џејмс Ерл Џонс во мојата соба. Услуга со 5 ѕвезди“

„Мојата хотелска соба има вградено радио“

„Поглед од мојот хотел со балон во Петра, Јордан“

Уште еден хотел во Јордан

Чистотата е врвен приоритет во овој хотел.

Тоалет покриен со мотиви на змии во париски хотел

„За да заштедиме пари, јас и мојот деловен партнер решивме да изнајмиме соба. Но, тоа секако не го очекувавме“.

„Моите чевли совршено се совпаѓаат со тепихот“

„Поглед од мојата хотелска соба во јапонски хотел“


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе умрам да ме закопате до Тито!

19 Бездомни животни на кои едноставно им е потребна љубов