во ,

20 Луди работи што може да се видат по патиштата ширум светот

Смешни слики од државите кои работат паметно: Зошто да се инвестира во патиштата, кога кај да е ќе измислат летачки автомобили :).

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Интересни ситуации во кои природата успеа да не збуни

Ајде, давај гас и летнувај побрзо!