во ,

20 Луѓе кои имаат посебен дар од природата

Реклама

Помеѓу 1% и 2% од луѓето во светот имаат црвена коса. Истото важи и за луѓето со зелени очи: само 2% од населението ги има. Но, понекогаш мајката природа додава малку љубов и едноставно ги благословува луѓето со уште поуникатни и љубопитни особини.

1. “Ми се допаѓаат моите очи!”

2. „Брат ми беше џиновско бебе! За споредба, сестра ми што го чува има 4 години“.

3. “Честитки генетскиот џекпот!”

4. „Мојот син се роди со уши слични на елф“.

5. „Мојата сопруга дозна дека таа и сестра ми имаат споени прсти. Го прославија тоа со нови тетоважи“.

6. „Имам чудни прсти“.

7. „Роден сум без коска на носот“.

8. „Мојот палец изгледа вака“

9. „Мојата нога во споредба со стапалото на татко ми“

10. „Имам состојба на кожата која ја тера да реагира на најмала гребнатинка. Сакам да сликам цвеќиња на себе!“

11. „Запознајте го Харисон, чудното влакно на моите веѓи кое расте невообичаено долго“.

12. „Имам супер долго влакно на раката, кое се појавува, на пример, еднаш годишно. Ова е точно 6 см.“

13. “Окото на албино одблиску (да, мое е)!”

14. “Ги сакам моите пеги!”

15. „Раката на ова 13-годишно момче во споредба со лист хартија А4“

16. “Различни типови коса, иста глава!”

17. Таа има витилиго и едноставно блеска со својата убавина!

18. Оваа девојка има природен бел прамен коса.


19. „Роден сум со еден нормален палец и еден…“.

20. „Роден сум без коска на малото прсте“.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Фотографии кои доловуваат импресивни трансформации

17 Фотографии од кои секоја раскажува цела приказна