во , ,

30 Неверојатни илустрации за проблемите на денешното општество

Исто како Нео од Матрикс, понекогаш имате чудно чувство длабоко во себе, дека нешто не е во ред со светот во којшто живееме. Следните илустрации ќе ве уверат во тоа.

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе и Цветко пијат долго во некој бар…

Редење лего коцки со Марко и Димитар (Ninjago)