во ,

34 Случајни фотографии со совршен тајминг

Важно е да си на вистинското место, во вистинското време – особено кога станува за фотографирање и доловување на моментот.

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со талентите им пркосат на законите на физиката – луѓето навистина можат да направат сè што ќе посакаат

Си ја вози еден човек запрежната кола кога наеднаш коњот му вели со човечки глас…