во , , ,

45 Улични предмети поправени на уникатен начин со поставување на очи

По улиците низ Софија, Бугарија, уметникот Вањо Крстев поставува цртани очи на канти за ѓубре, улични столбови и други објекти, со што им придава хумористичен изглед.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дете дај бе и две чаши вода со ракиите…

30 Причини зошто жените живеат подолго од мажите