Копи – пасте

kopi

Loading...

2 Коментари

  1. ana

    не е copy-paste, туку cut-paste 😀

  2. Pero

    oj gospodi koe nepismeno naseleni, ako e copy-paste eden treba da ima cela kosa toa e cut-paste nemoze covek da se iznasmee ubo zaradi takvi gluposti so praite

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *