Кафе и пиво

1,199 ден
899.25 ден

Есенски/пролетен дуксер „Кафе и пиво“ 80% памук/20% полиестер, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL.

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Исчисти
SKU: 1250-D Категорија:

Дополнителни информации

Големини

M, XL, XXL