Македонија v2

699 ден

Женски маици димензии

Димензии
Женски маици димензии
ГОЛЕМИНАДОЛЖИНА (cm)ОБЕМ ГРАДИ (cm)ОБЕМ СТРУК (cm)ОБЕМ КОЛК (cm)
S62766874
M66847484
L66908090
XL67968696
XXL699894104

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Машка маица „Македонија v2“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL, XXXL.

Исчисти
SKU: 1209-M Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL, 3XL

Боја

Бела, Црна