Продавам магла

1,199 ден
959.20 ден

Есенски/пролетен дуксер „Продавам магла“ 80% памук/20% полиестер, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL.

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Исчисти
SKU: 1247-D Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL

Боја

Бела, Црна