Скара и пиво

699 ден
559.20 ден

Машки маици димензии
Димензии
ГОЛЕМИНАДОЛЖИНА (cm)ОБЕМ ГРАДИ (cm)
S69100
M71102
L71110
XL75115
XXL76120
3XL81125

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Машка маица „Скара и пиво“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL, 3XL.

SKU: 1162-M Категории: ,

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL, 3XL