La Linea v15

699 ден

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Машка маица „La Linea v15“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL, XXXL.

SKU: 1255-M Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL, 3XL