La Linea v23

699 ден

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Машка маица „La Linea v23“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL, XXXL.

100% Премиум квалитет
Плаќање при достава
Можност
за замена
Бесплатна достава над 2000 ден.
SKU: 1263-M Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL, 3XL