Верувај во себе

699 ден
559.20 ден

Женски маици димензии
Димензии
ГОЛЕМИНАДОЛЖИНА (cm)ОБЕМ ГРАДИ (cm)ОБЕМ СТРУК (cm)ОБЕМ КОЛК (cm)
S62766874
M66847484
L66908090
XL67968696
XXL699894104

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Женска маица „Верувај во себе“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL.

SKU: 1028-W Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL