Што прави Македонец кога ќе му снема струја дома?

struja

Loading...

3 Коментари

  1. Sekoj covek u sveto go prae toa be selaci

    • нинaa

      Ne e bas normalno da snema struja vo italija ili germanija ili francija ili koja i da e pogolema drzava! Znaes sto e togas be! Haus stanuva! Selak -_- 😉

  2. Koki

    …i shto? -_-

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *