во ,

Tука во Лондон е прекрасно, луѓето се фини, и многу ми се допаѓа…

ferari vic

Драг тате…

Tука во Лондон е прекрасно, луѓето се фини, и многу ми се допаѓа. Но, тате… мене ми е многу срам кога одам на факултет со моето Ферари 599, додека сите мои пријатели па дури и професорите пристигнуваат со воз.

Реклама

Твојот син!

Драг сине…

20 милиони долари се испратени на твојата сметка. Те молам, престани да не срамиш пред луѓето. Оди и ти купи си еден воз.

Те сака,

Твојот татко.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Луѓе кои се прашуваат зошто нивните роднини не можат да бидат „нормални“

10 Илустрации прикажуваат типични работи за продавачите, а што ги ги нервираат максимално купувачите