во ,

Замисли брат, денес ја гледам жена ми со некој си…

– Замисли брат, денес ја гледам жена ми со некој си непознат тип, си седи во кафич.

– И зошто не отиде да му ја скршиш фацата?

– Е како да отидам, нели сум на службено патување…

Што мислиш?

33 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како плавуша решава крстозбор…

“Sweet Candy Challenge” предизвик со Марко и Лара