во ,

Баба ја прашува внуката…

Баба ја прашува внуката:

– Што јадеш?

– Тоа е екстази, бабо!

– Гледам дека е екстази, ама зошто така без леб?!

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Работи кои прават секој дом да изгледа евтино и невкусно уреден

Ало професоре… здраво. Јас сум ваш бивш студент….