во ,

Бабо, куде отиде тато? Ене га у собу тражи раствор за трипер…

Реклама

Бабо, куде отиде тато?

-Ене га у собу тражи раствор за трипер.

Не вади дете од памет ма, тражу га пасворд за твитер!!!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Две плавуши играат одбојка и еднава вика: Кош…

Душо, многу те сакам! Зошто ова не ми го кажа порано…