во ,

Бебенце од Бугарија мами насмевки со невообичаено долга коса

Габриела Захаринова е мини славна личност во Бугарија благодарение на бујната коса. Малото девојче е невозможно да не ви измами насмевка со слатката насмевка и бушавата фризура.

Кога слатката Габи се родила во април минатата година, нејзината мајка Даница била пријатно изненадена, а нејзината поголема сестра Ивона била пресреќна бидејќи сакала сестра со коса како Рапунзел.

Што мислиш?

5 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20+ Најидилични базени за кои засега може само фантазираме

Некој му кажал дека женските ќе го сакаат повеќе со филтри и тој го послушал советот