во ,

Блажо и Фата решиле да собираат пари за одмор…

Блажо и Фата решиле да собираат пари за одмор…

Купиле касичка, и ја ставиле в спална, и решиле секогаш ко ќе имет секс, да клат по 100ден.

Дошло време да одат на одмор, и ја отвараат касичката, да видат колку пари собрале…

Блажо глеат внатре по 100ден, ама и многу по 500, и по 1000 ден…

– фато мори, шо се овие пари, ами јас клавав само по 100ден…

– Ами Блажо, не се сите ко тебе стиснати…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На америчките филмови џогираат, се тушираат…

Една жена поминува низ паркот…