во ,

Блиска средба со морски суштества: Едноставно имале чувство дека нешто ги демне од длабочините

Супер Маица, Супер Цена

Доживеале неверојатни средби кои успеале да ги забележатсо камера.

Што мислиш?

9 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

9 Работи поради кои домот ви изгледа неуредно

Серијата „Симпсонови“ го предвиде патувањето на Ричард Бренсон до вселената