во , ,

Бразилка со одлична смисла за хумор ги имитира славните на Instagram

Дали некогаш сте виделе рекламен постер, моден едиторијал или фотка на славните на Instagram и сте рекле „Па добро, кој изгледа вака?“ или „Кој позира вака?“.

Рената Неиа е домаќинка од Бразил со одлична смисла за хумор и покажува со еден потег како треба да си го сакате телото и да знаете како да се насмеете.

Таа позира како славните на Instagram и нејзините фотографии се прекрасни и забавни. Баш она што секој сака да го види кога скрола на Instagram, нели?

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

24 Популарни рок ѕвезди кои не од секогаш изгледале како магнет за жени

24 Симпатични маки на девојките прикажани низ забавни илустрации