во

Велигден стартер пак

Што мислиш?

31 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, не ли мислиш, дека сум малку здебелена со овој карантин?

Боре како си го замислуваш крајот?