во ,

Влегува човек во ресторан со крокодил на поводник и прашува…

Влегува човек во ресторан со крокодил на поводник и прашува:

– Добар ден, служите ли Германци?

– Се разбира, ве молам, ние не гледаме на луѓето по националност!

– Добро, тогаш за мене бифтек, а за мојот крокодил еден Германец.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Го прашуваат еден лудак што би направил кога би го пуштиле сега од лудницата…

Која е разликата помеѓу жена и мобилен телефон…