во ,

Внучко, што скаш дедо да ти купи за роденден?

Реклама

Дедото го прашува внукот:

– Внучко, што скаш дедо да ти купи за роденден?

– Дедо, јас сакам тупан.

– Тупан нема да може.Многу ќе тупаш и ќе ме вознемируваш.

– Дедо купи ми тупан.Ти ветувам дека нема да те вознемирувам.Јас ќе тупам само тогаш ти кога ќе спиеш.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж и жена пазаруваат цело утро. Излегуваат од трговскиот центар и што ќе видат, автомобилот им го нема…

Ајде комшија не се жали, нели гледаш дека се повеќе личеме на Англија…