во ,

Водат двајца Македонци на бесилка…

Реклама

Водат двајца Македонци на бесилка…

Едниот:

– Брат, дај да напрвиме нешто, да се бориме да избегаме…

Другиот:

– Трај да не стане полошо!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Двајца другари си прават муабет…

Шетаат двајца Црногорци на плажа и одеднаш гледаат човек како се дави во морето…