во ,

„Водоотпорен“ гуштер стана хит на социјалните мрежи, погледнете ја фасцинантната сцена

Реклама

Мал, жолт гуштер стана миленик на гледачите поради трикот со вода. Погледнете го видеото!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Смешни фотографии докажуваат дека гулабите ги прават најмрзеливите гнезда

Врти уш троа на десно, Блажо…