во , ,

Возач се изнасмеал кога здогледал камион на патот, погледнете каков „товар“ пренесувал

Австралиецот кој го снимил ова видео бил заглавен во сообраќаен метеж, па додека полека возел низ колоната, ја „фатил“ оваа необична сцена од левата страна. Тој здогледал камион со долга приколка и „товар“ кој веднаш го насмеал – погледнете.

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Погледнете што може да направи камера од 3.200 мегапиксели

30 Трикови кои ги користат професионалните фотографи за да постигнат интересни ефекти