во ,

Во брзата помош докторот и диктира на сестрата…

Реклама

Во брзата помош докторот и диктира на сестрата:
– Сестро, за овој пациент запиши дијагноза „повреда на черепот“.
– А потрес на мозокот докторе?
– Ма каков мозок? Со швалерката отишол на роденден кај жена му!…..


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе се враќа од работа и ја фаќа жена си со љубовникот…

Бесен маж и праќа СМС-порака на бабата…